Naše služby

POHOTOVOST O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH

Pohotovostní příplatek o víkendech:

7:00 - 22:00 - 1000,- Kč

22:00 - 7:00 - 2000,- Kč

Pohotovost o svátcích poskytujeme pouze v čase 6:00 - 22:00. Pohotovostní příplatek 1000,- Kč.

Při nedostavení se na sjednané ošetření během pohotovosti bude naúčtováno penále ve výši pohotovostního příplatku + náklady na výjezd lékaře a sestry. 

Pohotovostní služba je na telefonu, lékař není fyzicky přítomen v ordinaci, každé ošetření je nutno předem telefonicky domluvit. Proto pro včasné ošetření při zhoršení stavu vašeho mazlíčka, poranění apod. prosím nevyčkávejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 730 150 523. Hovor může být přesměrován, prosíme o strpení při vyčkávání na spojení hovoru.
Během pohotovosti nelze objednávat léčiva ani jiné zboží a termíny návštěv, prosíme v těchto případech o využití běžné ordinační doby. Děkujeme. 

Snažíme se poskytovat tu nejlepší péči, abyste se vy i vaši zvířecí kamarádi rádi vraceli.

PREVENCE

Vakcinace, prodej antiparazitik, preventivní prohlídky... Nevíte si rady, které krmivo na dnes již přesyceném trhu pro domácí mazlíčky vybrat? I s tím Vám pomůžeme.

CHIRURGIE

Kastrace fen, kastrace koček, mastektomie, odstranění kožních novotvarů, porody císařským řezem, chirurgické ošetření při úrazech atd.

PÉČE O ZUBY

Prevence, poradenství, ultrazvukové odstranění zubního kamene, leštění zubů a extrakce zubů v inhalační anestezii.

PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ

Krevní analyzátory - biochemie a hematologie - vyšetření na počkání. Na našem pracovišti také vyšetřujeme hladinu progesteronu v krvi, výsledek je znám cca za půl hodiny.

RTG, ultrasonografie, šetrná inhalační anestezie, přístrojový monitoring vitálních funkcí (EKG, měření tlaku, saturace), infuzní pumpy, mikroskopie a jiné...

HOSPITALIZACE

Občas je pacienta nutné v případě špatného zdravotního stavu hospitalizovat, tuto službu nabízíme i o víkendech. 

PRODEJ KRMIV

Veterinární diety, neveterinární krmiva, doplňky, pamlsky... Krmiva především značek Calibra, Purina, Fortify aj.. 

POJIŠTĚNÍ MAZLÍČKŮ

Máte zřízeno pojištění PetExpert? Nahlaste nám číslo pojistky na recepci, u nás platíte v případě zdravotních komplikací jen spoluúčast. V případě, že pojištění nemáte a máte o něj zájem, můžete navštívit stránku www.petexpert.cz